The Golden Boy Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

The Golden Boy Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/The%20Golden%20Boy%20%28v0.6.0%29-223410.jpg

Oyun, aile sorunları nedeniyle çok çekici kadınların bulunduğu bir yazlık eve taşınmak zorunda kalan yirmili yaşlarındaki genç bir çocuğun hayatı etrafında dönüyor.

Yayın Tarihi: 28.03.2024
Güncelleme: 09.05.2024
PC Boyutu: 2.38 GB Android Boyutu: 382 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Badboyoz

Öncelikle oyun görsel roman tarzı ile başlayıp sandbox'a (açık dünyaya) dönerek radikal bir değişiklik yapmıştı. Ayrıca hikayenin tarzı ve karakter seçimi de değişmişti. Normalde 3 ayrı karakteri seçip biriyle başlayabiliyorduk ve bu 3 karakter de birbiri ile bağlantıya giriyordu oyun içinde. Fakat daha sonra bundan vazgeçildi(ilerde ne olur bilemem) ve tek ana karakter üzerinden sandbox'a geçilme kararı alındı. Bu bir yandan oyunu çerezlik bir oyundan çıkardı. Genel olarak özetlemek gerekirse hikaye derinliği yok.Görsel anlamdan baktığımızda ise, oynayanı tatmin edecek çizimler ve memnun edecek sahnelere sahip. Puanlamam gerekirse; Hikaye Tasarımı: 5 - Görsel Tasarım/Animasyon: 8 - Karakter Tasarımı: 6 - Mizah: 5 - Uzunluk: 5 - Sürükleyicilik: 7 - xJ(Jerk oranı): 8.5 - GENEL PUAN: 6.3

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.