YETİŞKİN OYUNLAR HAKKINDA

Bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yetişkin Oyunlar

Yetişkin Oyunlar nedir?
Yetişkin Oyunlar, çevrimiçi bir platform ve topluluktur. Özellikle Türkçe oyun çevirileri ile tanınmış ve farklı uzmanlık alanlarına sahip ekiplerle sürekli büyümekteyiz. Yetişkin Oyunlar, çeşitli içerikler sunar, günlük yaşantınızı kolaylaştırır ve keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Yetişkin Oyunlar'a üyelik başvurusu yapma hakkına sahip olanlar, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bulunan ve kendi kararlarını verebilecek bireylerdir. Üyelik başvurusunda bulunmak isteyenler, öncelikle Yetişkin Oyunlar 'ın Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi ile Gizlilik ve Çerez Politikalarını okumalı ve dijital ortamda onaylamalıdır.

Yetişkin Oyunlar, sadece web sitemizdeki içeriklerle sınırlı değildir. Discord adresimizle Yetişkin Oyunlar topluluğunu bir araya getirir ve iletişimi en son teknoloji kullanarak kolaylaştırır.

Yetişkin Oyunlar oyun çevirileri tamamen ücretsizdir. Oyunları erken erişime açarak topluluğumuzun erken erişim hakkını kullanmasını sağlarız. Ancak bu erken erişim dönemi, oyunların düzenlenmesi ve sorunlarının giderilmesi sürecini içerir. Oyunlar düzenlendikten sonra ücretsiz olarak herkese sunulur. Yani erken erişim, bize destek olmak isteyenler için ek bir seçenektir.

Yetişkin Oyunlar, oyunlara ait materyaller ve içerikleri yer sağlayıcı olarak kullanmaktadır. Bu materyaller ve içeriklerin kullanımı yazılım ve forum tarafında kurallandırılır. Türk Ceza Kanuna aykırı materyal ve içerikler ilgili oyun yapımcılarının eklediği ve sadece oyuna ait özelliklerdir. Kullanıcılar oyun oynadıklarının bilincinde olup, Türk Ceza Kanuna aykırı faaliyetlere özenmemesi ve uzak durması gerekir. Yetişkin Oyunlar hizmetleri güvenli ve yasaldır. Ancak diğer platformların içerikleri güvensiz ve yasalara aykırı olabilir. Yetişkin Oyunlar, bu konuda dikkatli olmanızı önerir ve güvenli bir çevrimiçi deneyim sunmayı amaçlar.

Yetişkin Oyunlar yöneticileri ile iletişim kurabilmeniz için sadece aşağıda belirtilen e-posta adreslerini kullanabilirsiniz: [email protected]. Başka bir iletişim yöntemimiz mevcut değildir ve bu e-posta adresleri, Yetişkin Oyunlar yöneticileri ile e-posta üzerinden iletişime geçmenin tek yoludur.


SOSYAL MEDYA

Yetişkin Oyunlar'ın burada listelenmiş hesaplar dışında başka bir resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Yeni bir hesap aktif edildiğinde ilk burada yer alacaktır. Bu hesaplar dışında sosyal medya üzerinde Yetişkin Oyunlar ismini kullanarak paylaşım yapan hesaplara itibar etmeyiniz.