Alternate Existence Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Alternate Existence Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Alternate%20Existence%20%28v1.6.0%29-351614.jpg

22 yaşındayım. Ebeveynlerimin çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamıyorum ve kim ya da nerede olabilecekleri hakkında hiçbir fikrim yok. Küçükken yaşlı bir kadınla yaşadım ama bu çok uzun sürmedi. Beni koruyucu aileye verdi ve yaşadığım olaylar o kasvetli küçük oyunun çökmesine ve sona ermesine neden olana kadar bir langırt gibi bir aileden diğerine zıpladım. Olayın olduğu gün ayrıldım ve bir daha geri dönmedim.
Sonra bir gün bir adam bana ufacık varlığımdan daha iyi bir hayat için bir yol verdi mi yoksa bu bir hata mıydı? Bu daha iyi hayat için kendimi mi kandırdım? Hadi öğrenelim...

Yayın Tarihi: 16.09.2022
Güncelleme: 14.05.2024
PC Boyutu: 4.56 GB Android Boyutu: 1.24 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Ttencakar1905

Mükemmel bir oyun. Aradığınız her şeyi yüksek kalitede bulabilirsiniz. Renderlar falan çok iyi. Ayrıca harem tarzı sevenler için de birebir. Özellikle hizmetçi arkadaş çok iyi:)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

askr

Oyun animasyonları ve sesleriyle çok güzel. konu ilerlemesi büyük ihtimalle 2. sezonda ortaya çıkacak gibi görünüyor. Sıkılmadan oynayabilirsiniz. 2. sezon umarım erken gelir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Lion Frosty

Bu oyun genel olarak guzel kizlari da guzel ve tatlilar ama tek sorun u metin kutusu opakliginin ayarlanmamasi ekran i kapliyor ve hic hos goruntu olmuyor insanin dikkatini dagitiyor ve oynamak kotu bu buradan ayarlanabilir mi acaba lutfen bu metin kutusu opakliginin ayarlanmasin da bir care bulun tesekkur ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

666

Oyunun tam hikaye döngüsünü bu versiyonunda anlayamıyorsunuz aslında(Gelecek güncellemede öğrenebileceğiz). Klasik hikayelerden diyebiliriz. Oyunumuz görsel kalite açısından iyi ama bazı yerlerde basite kaçıldığı da görülebiliyor. Animasyonlar ise gayet başarılı ve sesli ciddi anlamda iyi. Oyunda etkileşime girdiğimiz önemli karakterin bilgilerinin verilmesi hoş bir detay olmuş. Oynanabilir bir oyun, sizi öyle içine çekecek kadar bir hikayesi olduğunu düşünmüyorum ama ''zevk'' almak için güzel bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

barzy

Oyun çok iyi ancak güncelleme gelmemesi kötü olmuş. Yaptığınız seçimler oyunun ilerleyişini çok etkilemiyor. Hikaye olarak güzel ama artık tam asıl muhabbeti öğrenecekken oyun bitiyor :(

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.