×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

Artemis Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Artemis Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Artemis%20%28v0.4.2%29-519890.jpg

En prestijli teknoloji devi için çalışan yetenekli bir yazılım mühendisi olarak bereketli bir hayat sürme yolundaydınız, ta ki size ihanet edeceğini düşündüğünüz son kişi her şeyi elinizden alana kadar. Duygusal travmayı atlattıktan üç yıl sonra, ayaklarınızın üzerinde durmaya ve işlevsel bir hayatın peşinde dünyaya yeniden girmeye hazırsınız. Yeni keşfettiğiniz dayanıklılığınız, birkaç talihsiz olayla karşılaştığınızda teste tabi tutulur. Ancak her şey talihsiz değildir, çünkü sizi tereddütte bırakan bir teklifte bulunan eski bir arkadaşlığınızı yeniden canlandırırsınız.


Yayın Tarihi: 28.10.2023
Güncelleme: 11.05.2024
PC Boyutu: 7.57 GB Android Boyutu: 1.95 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
yokartik

Kesinlikle oynayın. Animasyon kalitesi olsun, hikaye kalitesi olsun üst düzeyde. Bu tarz oynadığım en iyi oyunlardan biri diyebilirim. Finali merakla bekliyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

EnesCG

Son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi. Hikayesi, karakter modellemeri oldukça güzel. Hikayesi de güzel ilerliyor ve Artemis'e hayatı öğretmek gerçekten güzel, sanki bir bebekmiş gibi. Kısaca oynamızı tavsiye ediyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Felayk

Devamını beklediğim nadir oyunlardan mükemmel şuan finalinin gelmesini çok istiyorum lütfen rwa game bu oyunun finali çok olmadan gelsin lütfen sıkı takipçisi olacağım

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Ledros

Oyun çok guzel ama ben 1 bölümü geçtikten hemen sonra oyundan atıyor siyah ekranda bi süre kalıyor ve kendiliginden atiyor bunun bir çözümünü bulan varmı?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

azravay

mediafire indirme seçeneği bloklanmış, gdrive kota aşılmıiş ve mega ücretsiz indirmek çok uğraştırıcı ve zaman istiyor. indirme seçenekleri tekrar düzenlenirse sevinirim. Edit: Mesajımı paylaştıktan sonra 5 gün içinde yeni indirme seçeneği eklenmiş. Siteyi kontrol edip mesajları dikkate alan site yönetimine en içten teşekkürlerimi sunarım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.