Artemis Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Artemis Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Artemis%20%28v0.4.2%29-519890.jpg

En prestijli teknoloji devi için çalışan yetenekli bir yazılım mühendisi olarak bereketli bir hayat sürme yolundaydınız, ta ki size ihanet edeceğini düşündüğünüz son kişi her şeyi elinizden alana kadar. Duygusal travmayı atlattıktan üç yıl sonra, ayaklarınızın üzerinde durmaya ve işlevsel bir hayatın peşinde dünyaya yeniden girmeye hazırsınız. Yeni keşfettiğiniz dayanıklılığınız, birkaç talihsiz olayla karşılaştığınızda teste tabi tutulur. Ancak her şey talihsiz değildir, çünkü sizi tereddütte bırakan bir teklifte bulunan eski bir arkadaşlığınızı yeniden canlandırırsınız.


Yayın Tarihi: 28.10.2023
Güncelleme: 11.05.2024
PC Boyutu: 7.57 GB Android Boyutu: 1.95 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
MoRP1N

Bu oyunu oynayın oynatın. chasing sunsents le arada geçen diyalog var ilerleyen zamanlarda bağlanır mı bilmem ama çok güzel oyun hikayesi çok cezbedici

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

AZATHOTH

-Aşırı iyi oynayın, oynattırın. Animasyon kalitesi olsun, hikaye kalitesi olsun üst düzeyde. Devamını beklediğim nadir oyunlardan biri harika bir şey.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

yokartik

Kesinlikle oynayın. Animasyon kalitesi olsun, hikaye kalitesi olsun üst düzeyde. Bu tarz oynadığım en iyi oyunlardan biri diyebilirim. Finali merakla bekliyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

EnesCG

Son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi. Hikayesi, karakter modellemeri oldukça güzel. Hikayesi de güzel ilerliyor ve Artemis'e hayatı öğretmek gerçekten güzel, sanki bir bebekmiş gibi. Kısaca oynamızı tavsiye ediyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Felayk

Devamını beklediğim nadir oyunlardan mükemmel şuan finalinin gelmesini çok istiyorum lütfen rwa game bu oyunun finali çok olmadan gelsin lütfen sıkı takipçisi olacağım

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.