Become A Rockstar Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Become A Rockstar Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Become%20A%20Rockstar%20%28v1.0%20Final%29-221676.jpg

Genç adam, tüm zengin, şatafatlı hayatını bir kenara bırakıp; Sevdiği, zevk aldığı ve hayalini gerçekleştirmek ister, müzik grubu kurmak... Ailesinin yanından ayrılıp şehir merkezine taşınan gencin tüm macerası başlar. Yeni insanlar, yeni fırsatlar, hepsi sizin elinizde...​


Yayın Tarihi: 11.09.2022
Güncelleme: 24.03.2023
PC Boyutu: 6.11 GB Android Boyutu: 848 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Bu oyun final sürümünden önce top 5 listemde olan bir oyundu. Ama final sürümü o kadar basit ve aceleye getirilmiş ki, oyun kesilip atılmış gibi. Aslen rockstar olmuyorsun öyle bir son yani, mış gibi oluyorsun sonu öyle yani. Yine de bence deneyimlenebilecek bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

masquerade

Her karakteri birbirinden güzel ve özeldir. Hikaye boyunca bir yere kadar bütün kızlara ve kadınlara yürüdüm hikaye bir yerde sizi cezalandırıyor birine yönelmenizi tavsiye ederim. Yani ben sanırım turuncu komşu kızı seçmiştim ama kalan birçoğunda aklım kaldı yani hepsi iyi yazılmış ve güzel görüntüsü olan karakterlerdi. Ayrıca aile ilişkilerimiz tesadüfler vs. de çok hoş oluyor

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

Favori oyunlarımdandır.Karakterleri renderleri çok güzel.Her rotayı bitirmiştim.Bazı karakterlere özel ending olmaması belkide tek eksisi. Bu sitedeki kesinlikle önereceğim oyunlardan biri.Kesinlikle deneyin.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.