Being A DIK 2. Sezon Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Being A DIK 2. Sezon Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Being%20A%20DIK%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%28Sezon%202%20-%20v0.8.2%29-871983.jpg

Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​

Yayın Tarihi: 10.09.2022
Güncelleme: 14.09.2022
PC Boyutu: 19 GB Android Boyutu: 1.7 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Chuires

riko isimli arkadaş da yazmış aşağıda, maalesef rardan çıkarınca uygulama windows tarafından kötü yazılım olarak görülüyor. Bu yüzden oyunu oynamak içime sinmedi

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

MatuvaTR34

Bence en büyük sorun ses olmaması biraz en azından +18 sahnelerine güzel sesler eklenebilir ve bu oyunu daha oynatıcı hale getirebilir.birde sahne süreleri daha uzun olabilir iki sahne yerine bir birleşik sahne olabilir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dencnk2

Gelmiş geçmiş en iyi adult oyunlardan bir tanesi. Bundan daha iyisiyle hala karşılaşmadım. Diyaloglar, hikaye, oynanış, görseller, animasyon, karakterler hepsi muhteşem. Bu oyuna puanım 10/10.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

riko

oyunu indirince rar dosyası içerisinde rwa dosyası ve uygulama var ama rardan çıkartınca uygulama yok oluyor oyun açılmıyor nasıl çözeceğim yardım edebilir misiniz?

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

beykozlu

Bilgisayara 7.2 indirip oynadım ama 8.2 açılmıyor.Dosya virüslü yada bilmediğim bişeyden kaynaklı açılmıyor.Lütfen dosyayı düzeltirmisiniz. Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.