×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Chasing Sunsets Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Chasing Sunsets Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Chasing%20Sunsets%20%28v0.8.2%29-591413.jpg

Chasing Sunsets üvey kardeşlerin hikayesini takip ediyor ve ebeveynlerinin beklenmedik ölümlerinin yarattığı etkilerle başa çıkmaya çalışıyor. Hikaye ilerledikçe, iş ve aşkta ebeveynlerinin başarısının sırlarını keşfetmek için birlikte çalışacaklar (ya da rekabet edecekler). Oyuncunun seçimleri, hem oyunun nasıl sona ereceğini hem de onunla bitireceği kişiyi belirleyecek. Büyüleyici Tonalu Adası'nı keşfedin ve yol boyunca karşılaşılan cazip bayanların motivasyonlarını inceleyin... Ancak neden orada olduğunuzu unutmayın!


Yayın Tarihi: 20.08.2023
Güncelleme: 30.06.2024
PC Boyutu: 6.13 GB Android Boyutu: 1.06 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
1kmurat1k

sadece bendemi oluyor bilmiyorum, önemli bir detay değil ama beni çok rahatsız etti kayıtlı oyunu açdığınız zaman başka bir karakterin resmi konuşma aralarında sol alttaki karakterin yerine geliyor. örneğin ana karakter geçmişteki diyeloglarda kızla konuşurken alakasız yerlerde birden annesinin resmi geliyor. benim bulduğum tek çözüm yeni oyuna başlayıp ctrl ile kaldığınız yere kadar ilerletmek. çözümü bulan yazarsa sevinirim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

osmannnn

oyunun sonu kötüydü ve tatmin edici değildi. yarım kalmış gibi, büyük bir ihtimalle benim seçeneklerim yüzünden oldu. onun dışında oyunu beğendim tavsiye ederim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

torchsc

Elinize sağlık oyun 10/10 ve piyasaya tekrardan harika bir dönüş yapmanız da çok güzel özlemiştik ve dahasıda helecek. Oyun karakterleri çok çekici tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Rohan

İlk önce site muhteşem olmuş piyasaya düzgün şekilde dönemeniz gerçekten takdire şayan bir iş oyun ilgimi çekti deneyebilrim. Grafikleri de iyiye benziyor daha sitede gezeceğim neler Yeni eklenmiş bakacağım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

Underrated oyunlardan biri gözümde .Kesinlikle deneyin.Oyundaki üvey babamız bile aşırı iyiydi .Normalde üvey olaylarını pek seven biri değilim.Oyun klasik üvey kız kardeş yada başka kız seçim yaptırıyor ama .Seçimlerin sonucunu daha göremiyoruz.Oyunun başında terkedilmeler vs olabilir deniyordu.Sanırsam ilerki güncellemede gelecek.Bence kesinlikle denenmeli .Güncellemeleride türkçelendirilmeli.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.