×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

City of Broken Dreamers Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

City of Broken Dreamers Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/City%20of%20Broken%20Dreamers%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%2011.%20B%C3%B6l%C3%BCm-572883.jpg

Los Angeles, 2042. Şirketler tarafından yönetilen bir şehir. Amerikan Rüyası'nın en iyi ve en kötü yanlarının örneklendiği bir şehir. Milyonlarca insan, zenginlerin aşırılıklarından veya yoksulların onur kırıcı durumundan neredeyse mutlu bir şekilde habersiz yaşar. Yöneticiler, politikacılardan daha fazla güce sahiptir, polis ise şirket paralı askerlerinden daha az güce sahiptir. Siz de bu paralı askerlerden birisisiniz, en iyilerden biri, seçkin bir birim olan Hayaletlerden... ancak aylardır iş kabul etmediniz. Bu durum yakında değişecek. Şehrin başka bir yerinde, genç bir kız şehri yırtıp atabilecek bir çatışmanın merkezi olmaya hazırlanıyor. Onu izlerken size yardımcı olacaklar ve düşmanlarınız olacak, şehir tarafından kullanılan ve dışarı atılan sizin gibi diğer insanlar. Kime güveneceksiniz? Kimi karşılayabilirsiniz? Her birinin kendi hayalleri, kendi motivasyonları var, her biri kendi yolunda kırık. Hepsi bir araya gelecek...​


Yayın Tarihi: 11.09.2022
Güncelleme: 05.07.2024
PC Boyutu: 5.69 GB Android Boyutu: 1.75 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
tunahan43

Olumsuz yapmıştım ama efsane bir oyun save problemini tunahan adlı kayıt yerine orjinal adlarını kullanarak çözdüm eğer orjinal adlarını yaparak bile save almıyorsa oyunu silip rardan tekrar çıkarmanız gerekiyor ve baştan orjinal adlarını kullanarak save alabiliyorsunuz. kesinlikle efsane bir oyun. bu adam bu yapımcı yapıyor bu işi bundan önceki oyununuda çok sevmiştim bunuda çok sevdim .daha endingleri göremedim umarım bir sorun çıkmazda bitirebilirim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Fütüristik yapısı, karakter ve animasyon kalitelisi ile tüm adult yapımlar arasında net ilk 5'e girecek bir oyun. Hikayesi ve müzikleri gayet kaliteli, ben bile eksik olarak söylenebilecek bir şey bulmakta zorlanıyorum. Hiç eksiği yok mu ? diyenler için, illaki vardır ama benim aklıma gelen eksi bir yön yok. Kattie BENİM KARIM ULAN !

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

turquoisedoom

Cyberpunk temasına sahip olan City of Broken Dreamers'i oynamayı yeni bitirdim ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle, şimdiye kadar oynadığım adult oyunlar arasında en iyi ilk 10 listeme rahatlıkla girer. MC oldukça tecrübeli bir paralı asker. Mrs White'dan bir kızı (Gloria'yı) yakala ve kendilerine teslim etme görevini alır. MC bunu kabul eder ve derin bir maceraya atılır. Gloria'yı kısa sürede bulur ve böylece birbirleriyle rüyalar dışında ilk kez yüz yüze görüşme şansları olur. MC, Gloria'yı masum bulur ve fikrini değiştirir. Onu korumak için her şeyi yapar ve bu süreçte arkadaşlarından da yardım almayı ihmal etmez. Özellikle de hikayeli oyun sevenler mutlaka bu oyuna göz atmalı. Bu arada oyun final vermedi. Şu anda dolu dolu 14 Chapter var.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ReturnOfTheTres

dünyanın en iyi adult oyunu. kendisi en sevdigim oyunlarda başı çeker. gerçekten müzikleri ve atmosferi ile muhteşem bir başyapıt oynamayan cok sey kaybeder

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.