×
Arabanı sür soğuk Aralıkta
Toplu satın alım yapabilmen için bir alışveriş sepeti yaptık.
Sepetin
Bildirimleri Kapat

Color of My Sound Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Color of My Sound Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Color%20of%20My%20Sound%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%202%20Versiyon%206%29-295168.jpg

Color of My Sound bir Bilim Kurgu Gerilim ve Erotizm içeren görsel romandır.
Hikaye, İmparatorluğun dünyalarında benzeri görülmemiş bir ölçekte bir isyan patlak verdiğinde ve insanlık, İmparatorluğun başlangıcından bu yana ilk kez belirsiz bir gelecekle karşı karşıya kaldığında başladı.
Her biri sadakati ya da ölümü için yarışan İmparatorluğun çeşitli güçlerinin entrikaları etrafında dikkatli ve sinsi bir şekilde yol almaya çalışan bir karakterin hikayesini takip edin.
Özel Harekat Bölüğü "Nu"nun komutanı olarak ekip üyelerinizle dostluk, rekabet ve hatta aşk ilişkisi kurun. Dikkatli olun, her üyenin kendi sırları ve kişisel çıkarları vardır. Dikkatli ol, kimseye güvenme. Hayatta kalmak için her üyenin sadakatini, hatta belki de sevgisini kazanmanız gerekecek...​


Yayın Tarihi: 04.12.2022
Güncelleme: 17.04.2024
PC Boyutu: 4.90 GB Android Boyutu: 418 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Animasyonları iyi, hikaye merak uyandırıcı sayılabilir ama, oyun çok yavaş ilerliyor. Yapımcısı çok mıy mıy ve bu tarz yapımcılara, oyunun hikayesi ve animasyonları aşırı iyi olmadıkça tahammül edemiyorum. Animasyondan yana bir sorun yok, ama hikaye derinliğini iyi veremiyor yapımcı. Sahne olmamasına rağmen bu oyunu summers gone ile kıyaslarsam (sg ile kıyasladım çünkü birkaç ortak noktaları var), sg hikaye derinliğini ve karakterin psikolojisini oyuncuya çok iyi yansıtıyor. Bu oyunun mc si bu hissiyatı bana veremedi açıkcası. Yine de deneyim edilebilir bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Umut12

Deli dolu bir 5 saatti gerçekten hikayesi çok akıcı düşündürücü biraz da mizahı olan bir oyun karakterler kesinlikle uyumlu sitenin en iyi oyunlarından biri diyebilirim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ayi5831

Baya sevdim. MC ve diğer karakterler olsun baya sevdim. devamını bekleyeceğim bir seri olacak gibi duruyor. hikayesi ve işleyişi güzel. zeki ve bir şeyde nitelikli olan karakterleri severim. bütün karakterler de bunu hissettiriyor. diyaloglar da gayet güzel ve keyifli ilerliyor. animasyon olmasa da görselleri gayet güzel. bir de güzel müzikler ayarlanırsa çok güzel bir seriye dönüşebilir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

hatera11

manisa kırkağaç acemi birliği gibi komutanım komutanım geziyolar hikaye bence kötü bir yerden sonra para verdim sonunu göreyim diye devam ettim bana hitap etmiyor

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

maxfall

Bu Tür Oyunların Bana Göre Babası Hikaye Bakımından Summers Gone İle Yarışır Hatta Bence Daha İyi Tek Sıkıntılı Yanı Sex Unsurlarının Az Olması Lakin Hikayesiyle Bu Kısmı Hiç Aratmıyor Oynayın Oynattırın Tek Kelimeyle Baş Yapıt.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.