Desert Stalker Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Desert Stalker Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir

Yazılar

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Desert%20Stalker%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.08c-849445.jpg

Fallout ve S.T.A.L.K.E.R. yapımlarından esinlenilen bu oyun, romantizmi, şiddeti, yan hikayeleri içeren ve yetişkinlere yönelik birçok içerikle serpiştirilmiş orijinal bir hikaye sunuyor. Kıyametin üzerinden uzun zaman geçti. Bir zamanlar eski Mısır'da kum tepelerine dağılmış ve şehirleri yok etmiş bir uygarlığın kalıntılarını araştıran bir Desert Stalker olarak oynuyorsunuz. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen savaşın etkileri hala toprakları rahatsız ediyor. Başkalarına nasıl davranacağınız, hangi ittifakları kuracağınız, hangi faaliyetlere katıldığınız ve bencil mi yoksa daha cömert bir karakter mi olacağınız tamamen size bağlı.​


Yayın Tarihi: 11.09.2022
Güncelleme: 10.06.2024
PC Boyutu: 4.47 GB Android Boyutu: 960 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Dedra

V15 yayınlanmasına rağmen çizgisini bozmayan nadir oyunlardan, kendine has evreni güzel kurgulanmış hikayeleri ve rpg tarzıyla favoileim arasında. Umarım yakında animasyonlarda eklenir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

altanbeyy

Being A DIK'ten sonra oynadığım en iyi oyunlardan birisi. hikayesi kesinlikle güzel ve etkileyici. karakter etkileşimleri, müzikler, animasyonlar, her şeyiyle muhteşem bir oyun. kesinlikle oynarken zaman akıp gidecek, farkında bile olmayacaksınız.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Unicorn333

son zamanlarda başka oyunların güncellemesini beklerken rast gele indirdiğim, oynamak için sıraya aldığım oyunlardan biriydi. Düşük bir beklenti ile oynadım fakat hiç beklemediğim kadar iyi çıktı. Mad Max filminden esinlenerek Sex Max oyununu yapmışlar. Görseller, hikayesi, küçük olaylarda aşırı detaylı konuya girişi ve hikaye içine çekişi çok iyiydi. Normalde okumaktan sıkıldığım saçma yerde bulunan uzun yazıları merakla okudum. Umarım güncelleme için çok beklemeyiz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

Şimdiye kadar oynadığım en iyi adult oyunlarda ilk 5 içerisine çok rahat girer. Benim oynadığım son sürüm v0.15c idi. Oyunun hikayesi, atmosferi, animasyonları, görev takipleri, karakter sayısı, karakter tiplemeleri vs. mükemmel. Kesinlikle bu oyuna bir şans vermelisiniz. Oyunun tek sorunu muhtemelen çeviri yapılırken oluşmuş, kodlarda sorun yaşanmasıyla arada isimler ve seslenme isimleri değişiyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Batuhan55

Oyun adeta mükemmel denebilecek kadar iyi ve oyunun devami var lutfen serisinden 2. Si gelsin admin tavsiye ediyorum gayet guzel ve hikayesi klasiklesmişin dışında

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.