×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Eternum Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Eternum Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir

Eternum Oynanış

Türkçe Oyun Rehberi - 06 Mart 2024

  Tüm olası isteğe bağlı sahnelerle birlikte harem oynanışı elde etmek için aşağıdaki seçenekleri seçin. Unutmayın, oyunu tamamlamanın tek yolu bu...

/static/media/topic/images/Eternum%20%28v0.5%29-362461.jpg

Yazılar

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Eternum%20%28v0.5%29-393158.jpg

En iyi okullar ve üniversitelere ev sahipliği yapan Kredon şehrine, en iyi arkadaşınla birlikte öğrenimine devam etmek için taşınıyorsun. Ancak Kredon'da herkesin konuştuğu tek bir şey var: birkaç yıl önce teknoloji dünyasını devrim yaratan sanal, hiper-gerçeklik MMORPG oyunu ETERNUM.

Beş duyuyu yeniden yaratan bir sinir implantı ile gerçek dünya ile oyun arasındaki farkı ayırt etmek imkansız hale geliyor. Binlerce sunucu Eternum ağı oluşturuyor: renkli, sihir dolu fantastik dünyalardan sisli bilim kurgu şehirlerine kadar hiçbir dünya ulaşılamaz değil. Ancak, yüzeyin ötesine bakıldığında, bu güzel yüzün karanlık bir yanı var: illegal pazarlar, işkence, tecavüz, yasa dışı içerik ticareti, yasa dışı toplantılar, veri hırsızlığı... Eternum hiçbir insanın kurallarına uymuyor. Nedeni ne olursa olsun, hükümetler buna göz yumuyor; herhangi bir düzenleme veya kontrol yok.

Bazıları oyunun çok bağımlılık yaptığını söylüyor, bazıları pazarın günlük milyonlarca dolar hareket ettiğini söylüyor, bazıları iktidarda olanların rüşvet alındığını söylüyor, diğerleri ise... başka bir şey olduğunu söylüyor. Peki sen? Bu hikayedeki rolün ne? Neyse... Bu size kalmış.


 

 

Yayın Tarihi: 19.04.2023
Güncelleme: 19.06.2024
PC Boyutu: 7.10 GB Android Boyutu: 1.55 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
allwtcl

hikayesi ve karakter dizaynları çok iyi,en iyi yönlerinden biri ise kısa bir sürede bitmiyor uzun soluklu maceracı güzel bir oyun kesinlikle tavsiye edilir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ZwigLe35

Tek kelime ile muazzam hayran kaldım başlarda sıkıcı gelebilir ama oynamanızı şiddetle tavsiye ederim oyun resmen sizi kendi içine çekiyor ve Luna'nın hikeyeleri müthiş çok iyiydi :)) umarım devamı en kısa sürede gelir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

maxfall

Muazzam Mükemmel Harikulade Baş Yapıt Son Sahne Baya Duygular Yaşattı Devamını Merakla Bekliyorum Bakalım Ne Olacak Yeni Güncelleme Geldiği Gibi Alacam Sözüm Olsun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Diablord56

Oyun Aşiri bagimlilik yapiyo hem konulu hem ateşli asiri eglenceli olmus insallah yeni guncellemesiyle devami gelir ben cok eglendim size de asiri tavsiye ediyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Reis44TR

Bu oyun hakkında konuşmaya bence gerek yok farklılık açısından hikaye açısından çizimleri görüntü açısından baya güzel ve kaliteli bir oyundur kendisi ben şahsen çok beğendim oyunu sizde deneyin kesinlikle önerdiğim oyunlardan bir tanesidir deneyin...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.