Fetish Locator Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Fetish Locator Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Fetish%20Locator%20%28Hafta%201%29-980373.png

Fetish Locator hikaye odaklı bir Görsel Roman. Kampüste dolaşan en son uygulama Fetish Locator! Her gün seksi kızlar meydan okumaları gerçekleştirmek ve fotoğrafları yükleyerek puan kazanmak için bağlanıyor. Sonunda hayatının arzusuyla takılabileceği çok özel bir partiye gitmek için yeterli puan kazanmayı uman ana karakterimize katılın!


Yayın Tarihi: 15.10.2023
Güncelleme: 16.01.2024
PC Boyutu: 1.85 GB Android Boyutu: 775 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Jiang Bai

Değişik bir deneyim sunan bir oyun zaten oyunun içeriği adın da bariz bir şekil de belli ama açık olmak gerekirse Chloe ve Kevin bile okey ama stacy olayı bozuyo üvey olsa neyse ama diğer türlüsü iğrenç amk

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

bruhmiimgang

Söylemek gerekirse fetişlere ilgi duyanların oynaması gerektiğini düşündüğüm bir oyun serisidir bence. Oyun adında geçtiği gibi fetişlere öncelik veriyor. Oyunda bir uygulama var. Verdiği fetiş üzerine göre hikaye ilerliyor. Seçenekleri seçerek yön verebiliyoruz fetişlerr. Oynanması gereken oyunlar listesine konabilir ilgisi olanlar için. İyi oyunlar.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.