×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Heart Problems Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Heart Problems Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Heart%20Problems-634920.jpg

Heart problems'de amcası ve onun ailesiyle (teyzeniz ve kızları) yaşayan Iker'i kontrol ediyorsunuz.
Annesi onu 12 yaşındayken görünürde hiçbir açıklama yapmadan onlarla birlikte bırakmış ve o zamandan beri ondan haber alamamış.

(Oyunda yer alan ses dosyasıyla ilgili hataların giderimi sağlanarak indirme bağlantıları yenilendi.)


 

Yayın Tarihi: 05.07.2024
Güncelleme: 07.07.2024
PC Boyutu: 2.59 GB Android Boyutu: 870 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
aKADR

Milf severler için kesinlikle tavsiye ediyorum oyundaki animasyonlar muazzam milfy city tarzında bir oyun olmuş karakterler az olsada ana karakterlerimiz o yokluğu kapatıyor kesinlikle tavsiye ederim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

hasanakyun

adult gamelerdeki en güzel çizilmiş, yazılmış olgun kadına sahip çok güzel bir oyun. animasyon kalitesi çok çok kaliteli. karakter çeşitliliği bazı oyunlara kıyasla az kalsa bile onu içindeki karakterle ve animasyonlarıyla kapatabilen bir oyun. sana puanım 9 kanka

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Badboyoz

Sadece başrol olan olgun kadın için bile indirilir. Grafik ve karakter tasarımı gerçekten çok çok iyi. İngilizcesini oynamıştım, anlayabildiğim kadarıyla aşırı hikaye derinliği yok. Bir yerden sonra tamamen cinsel ilişki sahnelerine dönüyor. Fap Session için ideal ama hikaye takıntısı olanlar o kadar memnun olmayabilir. Final yaptı mı bilmiyorum ama sanki devam ediyor gibi kalmış aklımda. SANA PUANIM 7 KANKA!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.