Inside Jennifer Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Inside Jennifer Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Inside%20Jennifer%20%28v2.0%29-355057.jpg

Jennifer, nişanlısı Mark ile birlikte New York'ta yaşayan 24 yaşında bir kızdır. Mark'ın yeni bir iş bulması nedeniyle yeni bir daireye taşınmışlardır. Jennifer henüz üniversiteyi yeni bitirmiş olduğu için işsizdir. Hayalindeki meslek, bir lisede öğretmenlik yapmaktır ve hatta apartmanına çok uzak olmayan bir lisede mülakata bile çağrılmıştır. Fakat her şey bugüne kadar mükemmel gidiyordu...

Oyunda 13 ayrı son bulunmaktadır. Farklı farklı seçimler yaparak hikaye akışını değiştirebilir ve farklı sonlara ulaşabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 17.06.2023
Güncelleme: 03.07.2023
PC Boyutu: 3.86 GB Android Boyutu: 1.18 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Carlotta

Senaryonun ilerleyişi bana saçma geldi. Bir anda sonsuz cesareti olan, asla ve asla korkmayan, her şeyi yapıp başına hiçbir şey gelmeyeceğini düşünen... Silahlı bir adamın elinde buluyoruz kendimizi. Ve ne derse yapmak zorunda kalıyoruz. Kalabalık ortamlarda ana karakterler haricindeki diğer çevre insanlarının siyah olması hoşuma gitmedi. Oyunun gerçekçiliğini bozuyor, tam anlamı ile oyunun içine giremiyorsunuz. Yapımcı bu konuda biraz üşenmiş sanırım.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

callofduty

Kardeşim sakin aile kızı olarak oynayayım dedim masaya meze olduk başrol kadın olarak oynayamıyorum oynayabilen varsa güzel oyun :d Buna benzer oyunlar çoğalsa güzel olur oynayamasamda sarıyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mecoc35

Güncelleme alacak mı??? Artık alması gerekk. Daha çok NTR oyun yüklenmesi gerekiyor. NTR NTR NTR. Birde Anna diye bir oyun var onuda siteye yüklerseniz iyi olur.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Sntkr

oyun çok iyi lakin uzun zamandır güncelleme almıyor lütfen güncelleme gelsin teşekkürler... karakter 150 den uzun olması ne alaka yaa o zaman diğer güncellenmesini istediğim oyunları da yazayım şuraya a few a stepmother midnight paradise jessica o neal slient hause bunlar yeterli şimdilik

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.