×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

Kimberly's Life Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Kimberly's Life Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Kimberly%27s%20Life%20%28v0.5%29-649331.png

Kimberly Owens, geçimini sağlamakta zorlanan, çalışkan bir 18 yaşındaki genç kızdır. Annesinin içki alışkanlıkları ve babasını hiç tanımamış olması, onu ailesinin kirası, yiyeceği ve günlük bakımı konusunda sorumlu olmaya zorlamıştır. Okulla ilgilenmek, hasta annesine bakmak ve neredeyse küçük üvey kardeşini büyütmek arasında iş bulmak veya okul işleriyle uğraşmak zor gelmektedir.


Yayın Tarihi: 05.08.2023
Güncelleme: 01.04.2024
PC Boyutu: 4.80 GB Android Boyutu: 1.05 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Carlotta

Oyun bize herhangi bir seçenek sunmuyor, bunu oynamak yerine film izleyin daha iyi. Yaşlıların tipleri, fizikleri vs inanılmaz midemi bulandırdı. Başarısız buldum.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

LegenD29

1. Herhangi bir seçim yok oyunda full tıkla geç mantığı sabit hikaye modu yani 2. Full yaşlı yaşlı adamlar genç 18lik kıza binme muhabbeti pek bana hitap etmiyor yani ha sizin hoşunuza giderse oynayın

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Con4343

Oyunların sesı yok sadece muzık seslerı var karakterlerde sesı olsa daha ıyı olacakmış ve oyun tıklamalı hıkaye modunda. Dıyılde karakterı kendımız yonetselk ıyı olurdu hıkaye modu sıkıcı oluyor

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

tunahan43

Oyun çirkin insan yaşlı insan genç kız güzel kız çevresinde geçiyor bu tarz fetişi olanlar için güzel bende severim ama oyunda bir seçenek sunulmuyor normalde sandbox oyunları sevmem görsel roman oyunları severim ama bana bir seçenek sunulmalı sunulmadı mı anca okuyup duruyorsun .sırf bu yüzden pek beğenmedim.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

reddrakula

Güzele benziyor ama benlik değil mc ile kendimi bağdaştırdığımdan başrol kadın olunca maalesef sarmıyor bunu sıkıntı etmeyen için görsel hikaye olarak güzel bence.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.