Life in Santa County Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Life in Santa County Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir

Yazılar

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Life%20in%20Santa%20County%20%28v0.7.2%29-264040.jpg

Santa County... Huzurun ve refahın sembolü. Peki ya öyle değilse? Her şeyin olağan ve masum göründüğü güzel bir mahallede yaşayan genç bir çocuk, şeytanların karanlık ve şehvet dolu yaşam tarzlarını keşfeder. Onun tecrübe edeceği yıkıma ve görkemli değişime tanık ol. Bu şehrin sadece tek bir kuralı var; asla kendinden başkasına güvenme.


Yayın Tarihi: 10.09.2022
Güncelleme: 16.06.2024
PC Boyutu: 11.67 GB Android Boyutu: 1.60 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
alihan1616

başarılı güzel hikaye konusunda biraz eksiklikler olabilir ama animasyonları karakterleri eksiği kapatmış being a dikten sonra en beğendiğim oyun olabilir devamını bekliyorum..

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dedra

İlk çıktığı zamandan beri takip ettiğim zaman bulamadığım için en seon v0.5 versiyonunu oyndıım favori oyunlarımdan biriydi malesef. Oyunun hikaye sunumu değiştirmişler önceden yeni eve taşınmamızı prolog bitişine koydukları zamanlar hikaye daha bütün hissettiriyordu ama şimdi hikayeyi flashbacklerle anlatmaya başlamışlar, saygı duyarım ama artık takip etmeyeceğim.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Rita

Görseller güzel fakat hikaye olarak zayıf, animasyonlarda fena değil. Güncellemelerin gelme süresi biraz uzun olsada tavsiye edeceğim oyunlardan birisidir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

semistan

bi kısmında hata var charlot ile konuş diyor ilerlemek için ama konuştuğum halde ilerlemiyor oyun hala charlot ile konuş diyor sonrasında bahçeye çıkıp evden çık demem gerekiyor ama kalıyor orda

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Ziya317

İyi oyun mükemmel baya Bu oyun bana göre efsane bir oyun güncellerem seri gelse tadından yenmez birde oyunda konuşma sesleri felan olsa iyi olurdu birde admin eğer yazımı görüyorsan size zahmet sesli oyunlar olduğunda sesli etiketi yapsanız daha bi tatlı olur emeklerinize sağlık Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.