×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

Lust Campus Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Lust Campus Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Lust%20Campus%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20B%C3%B6l%C3%BCm%205%20Final-372990.png

Alice, babasının hayalini gerçekleştirmeye çalışmak için bu büyük şehre yeni geldi. Fakat asla düşünemeyeceği şeyler yaşayacak. Bu macera dolu erotik çizgi romanda, bir mimarlık öğrencisi olan Alice olacaksınız. Onun sayesinde kampüsteki hayatla, aşkla, erotik keşiflerle ve bunun gerektirdiği sorunlarla yaşamanın nasıl bir şey olduğunu görebileceksiniz. Hedeflerinize ulaşabilecek misiniz? Ya da belki yol boyunca hedefinizin başka bir yerde olduğunu keşfedeceksiniz??

Yayın Tarihi: 10.09.2022
Güncelleme: 13.09.2022
PC Boyutu: 231 MB Android Boyutu: 185 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Emresalihtr

Bu oyun kadar güzel bir oyun oynamadım hikaye karakterler oynanış mükemmel oynamayan pişman olur. Daha fazla başrol kadın gelmeli ayrıca bu gibi oyunların çoğalması gerekli.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Nida

Bu oyuna güncelleme ne zaman gelecek acaba? Oyun çok güzel hala devamı bekliyorum En azından bir bilgi severseniz çok iyi olur.. final yazıyor ama sonunda devam edecek diye bitiyor

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.