×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Nursing Back To Pleasure Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Nursing Back To Pleasure Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Nursing%20Back%20To%20Pleasure-981782.jpg

Genç bir fizyoterapistsin ve gizemli bir tarikatın lideri olan zengin, biraz da garip bir adam tarafından terapi için çağırılıyorsun. Kızı Charlotte aylar önce geçirdiği bir trafik kazası nedeniyle hâlâ iyileşebilmiş değil. Charlotte'nin ağrılar içinde kalacağından korkan adam, kızının iyileşebilmesi için gözünü kırpmadan binlerce dolar para harcayabilecek seviyede.

Seans için geldiğin evde tatlı bir kız olan Charlotte, sevimli ve eğlenceli arkadaşı Lisa, soğuk ve sürekli umursamaz tavırlarda takılan Charlotte'nin üvey kardeşi Hazel ve ailenin üvey annesi Nicole ile tanışıyorsun. Bu kızlarla yaşayacağın her şeyi sen belirleyeceksin. İşine odaklanıp paranı alıp gitmek mi, yoksa doğanın temel kanunu olan şehvetin peşinde koşmak mı? Karar senin.​

(Yükleme ekranında yer alan problem giderildi.)

Yayın Tarihi: 11.09.2022
Güncelleme: 04.07.2024
PC Boyutu: 2.57 GB Android Boyutu: 887 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
goldennyks

Vasat bir oyun, tek iyi yönü hikayenin biraz farklı başlaması(sonrası iyi devam etmiyor zaten) geri kalan her şey ortalama, kızlar güzel ama bir o kadar da render kalitesi kötü. E zaten biraz ilerledikten sonra hikaye ve diyaloglar hızlı bir şekilde sıkıcı hale geldiği için oynanacak bir tarafı da kalmıyor.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

tunahan43

kesinlikle deneyin süper bir oyundur ben oynarken keyif almıştım zaten yapımcısın diğer oyunlarınıda bitirip bazı şeyler harici seven biriyim .öneririm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.