Race of Life Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Race of Life Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Race%20of%20Life%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%202%20Ekstra%29-781259.jpg

Hayatını yeniden kurmaya çalışan 30'lu yaşlarında boşanmış Jake ile tanışın. Zeki, çekici ve kendinden emin. Zorlu bir iş yerinde Jake'e rehberlik etmeniz, Jake'i altı yaşındaki kızından uzak tutmak isteyen acımasız bir eski eşle uğraşmanız, tehlikeli yeraltı yarış sahnesinde gezinen kişisel trajedilerin üstesinden gelmeniz, ve Jake'in aletini yalamak isteyen birbirinden çekici kadınlarla uğraşmanız gerekmektedir.


Yayın Tarihi: 17.01.2023
Güncelleme: 16.06.2024
PC Boyutu: 3.63 GB Android Boyutu: 920 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Hikaye olarak başlarda şuan ama, gerçekten merak ettiren bir hikayesi var. Bu oyun çoğu oyundan daha kaliteli zira hem hikayesi meraklandırıyor hem de animasyonları çok iyi. Üstüne, karakter tasarımları da çok iyi. Bakalım küçük kızımız içine ne gibi zorlu kararlar vermemiz gerekecek. Kesinlikle oynayın. Bu arada Coop'un kolundaki dövmenin orjinalini nasıl halini nasıl bulabilirim ?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Lion1

Oyunu indirirken çok bir beklentim yoktu anca oyuna girdiğim ilk anda güzel grafikleriyle ve hikayesiyle birlikte ve o kızıl kız(sadece onun için bile oynanır, o derece).Eğer yapımcı hikayeyi bu gidişatta devam ettirirse,neredeyse DIK seviyesinde olacağını düşünüyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Rita

Güzel bir hikayesi var. Renderler güzel, karakterler güzel, animasyonlar güzel özellikle yarış anındaki animasyonlar gerçekten güzel. Favori oyunlarımdan biri oldu kesinlikle tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Adonis21

Bu oyun çok iyi herkese tavsiye ederim. İndirmeden gözden kaçırmayın ve sekme çubuğu kapatmayın! Kaçırma kaçırma indirebilirsiniz! Yeni bölümleri gelmesine sabırsızlanıyorum...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

bitsingitsin

Oyunun özellikle hikayesi çok iyi. Diğer oyunların aksine olayı sırf cinselliğe vurmak için bir ergenin yazdığı gibi senaryo değil, gerçekten insanı içine çekiyor ve bunu yaparken de cinselliği tadında sunuyor. Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.