×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Race of Life Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Race of Life Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Race%20of%20Life%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%202%20Ekstra%29-781259.jpg

Hayatını yeniden kurmaya çalışan 30'lu yaşlarında boşanmış Jake ile tanışın. Zeki, çekici ve kendinden emin. Zorlu bir iş yerinde Jake'e rehberlik etmeniz, Jake'i altı yaşındaki kızından uzak tutmak isteyen acımasız bir eski eşle uğraşmanız, tehlikeli yeraltı yarış sahnesinde gezinen kişisel trajedilerin üstesinden gelmeniz, ve Jake'in aletini yalamak isteyen birbirinden çekici kadınlarla uğraşmanız gerekmektedir.


Yayın Tarihi: 17.01.2023
Güncelleme: 16.07.2024
PC Boyutu: 3.63 GB Android Boyutu: 920 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Unicorn333

mükemmel hikaye, mükemmel animasyonlar, mükemmel mini oyunlar ve dahası mükemmel bir kızıl :) oyunun her şeyi mükemmel yeni bir efsane doğuyor gibi hissediyorum fakat bu ne iğrenç bir çeviri tahminen yapay zeka çevirisi. Oynayın oynattırın

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

goldennyks

İlk indirirken saçma sapan bir şeydir beğenmezsem 5dk oynayıp silerim diye indirdim yani pek bir beklentim yoktu ama çok yanılmışım grafikleri olsun hikayesi olsun yapısı olsun veya havası olsun cidden kaliteli bir yapım. (Evet oyunun bir havası var :D).

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Hikaye olarak başlarda şuan ama, gerçekten merak ettiren bir hikayesi var. Bu oyun çoğu oyundan daha kaliteli zira hem hikayesi meraklandırıyor hem de animasyonları çok iyi. Üstüne, karakter tasarımları da çok iyi. Bakalım küçük kızımız içine ne gibi zorlu kararlar vermemiz gerekecek. Kesinlikle oynayın. Bu arada Coop'un kolundaki dövmenin orjinalini nasıl halini nasıl bulabilirim ?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Lion1

Oyunu indirirken çok bir beklentim yoktu anca oyuna girdiğim ilk anda güzel grafikleriyle ve hikayesiyle birlikte ve o kızıl kız(sadece onun için bile oynanır, o derece).Eğer yapımcı hikayeyi bu gidişatta devam ettirirse,neredeyse DIK seviyesinde olacağını düşünüyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Rita

Güzel bir hikayesi var. Renderler güzel, karakterler güzel, animasyonlar güzel özellikle yarış anındaki animasyonlar gerçekten güzel. Favori oyunlarımdan biri oldu kesinlikle tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.