×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Rejected No More Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Rejected No More Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Rejected%20No%20More%20%28v0.2.2%29-527677.jpg

Oyun No More Secrets'de başlayan hikayeyi devam ettiriyor. Ve dünyayı farklı bir perspektiften inceleme fırsatı sunuyor.

Rejected No More büyük tutuklamanın olduğu gece başlıyor. Şimdi daha çok mafya babası Natalie'ye ve en büyük mafya babası tutuklandıktan sonra şehirde neler olacağına odaklanacağız.

Yeni karakterimiz, liseyi yeni bitirmiş bir adam. Brian'la aynı sınıftaydı, ama köşede kalmayı seven, çok fazla göze batmayan bir adam.

İyi adamlar sonuncu olur derler ya. Burada durum böyle, Natalie de dahil olmak üzere her kız tarafından fazla iyi olduğu için reddedilen çocuk.

Yayın Tarihi: 10.04.2024
Güncelleme: 22.05.2024
PC Boyutu: 3 GB Android Boyutu: 400 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Delta

Görsele bakıp indirmeyin. Tamamen zaman kaybı. Güzel olabilecek oyunu tamamen batırmışlar. Sakın indirmeyin. Boş sahnelerle uğraşılmış bi çalışma. Üzülürsünüz.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Eren41

güzel olabilicek bi oyunu nasıl batırırlar adlı çalışma tamamen zaman kaybı çok boş sahneleri var indirmeyin cidden yazık yani dediğim gibi boşa zaman kaybı hikayeside berbat

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

10urack

31 çekme simülasyonu gibi bir oyun boşa vakit ayırmayın yorumlara aldırış etmeden indirirseniz de oyun bittiğinde benim gibi buraya gelip kötü yorum atmak için hangi hakaretleri etsem diye düşünürsünüz.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

askr

sanki sanbox oyun görsel roman modunda ve oynadığın oyunlar içerisinde en kötülerden biri olmayı başardı. tamamen zaman kaybı güzel olabilecek bir oyun nasıl katledilir derseniz tam bu şekilde derim.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

canergrn

Oyunda 31 çekmekten başka bir şey yok çok gereksiz bir oyun çok fazla diyalog var sonuç hiç yok bu oyun zaman kaybının da kaybı boşu boşuna 4 saatinizi hibe etmeyin

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.