×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

The Coven Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

The Coven Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/The%20Coven%20%28v0.6%29-339967.jpg

The Coven'da yüzyıllardır cadılar için ayrılmış büyülü yeteneklere sahip olan ilk adamı oynuyorsunuz. Cadıları eğitmekle görevli gizli bir kolej olan The Black School'a katılmaya davet edileceksiniz. Orada bu gizli dünyanın tehlikelerini öğrenirken aynı zamanda diğer öğrenci ve öğretmenlerinizle olan ilişkileri keşfedeceksiniz.


Yayın Tarihi: 21.10.2022
Güncelleme: 10.03.2024
PC Boyutu: 1.70 GB Android Boyutu: 744 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
maxfall

Başlarda sıkıcı lakin oyun sonradan açılıyor hikayesi cartı curtu gayet güzel beğendim tek sıkıntı yani grafikler bunuda 10 kişiden 2 si sıkıntı eder o kadar mühim değil oyuna puanım 6.9/10

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

strongdevil1009

oyun son zamanlarda being a dik ten sonra en beğendiğim 4. oyun olabilir tek sıkıntısı bir solukta bitirmiş olmam seri seri güncelleme gelirse şayet tadından yenmeyecek türde bir oyun ^^

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Evilpata

Oyundaki ütapik dünya iyi işlenmiş. Başlarda sıkıcı çünkü karakteri , ortamı öğreniyoruz . Oyunda en güzel kısım bütün dünyanun bizim etrafımızda dönmesidir . Evet sıkıldığınız yerler olabilir ama denemeye değer .

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.