×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

The Entrepreneur Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

The Entrepreneur Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/The%20Entrepreneur%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-489358.png

Genç bir adam, rahmetli babasının hayalini gerçekleştirmek ve onun hayatını adadığı barı yenilemek için okulu bırakarak girişimci olur. Okulu bıraktıktan sonra eski yaşadığı şehre dönüp, üzerinde büyük etkisi olacak üç kadınla yaşamaya başlayacak.


Yayın Tarihi: 17.10.2022
Güncelleme: 25.04.2024
PC Boyutu: 4.25 GB Android Boyutu: 886 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
MehmetTW

Yaaaani boşlukta gider Valentine iyiydi. Sonu bir tık değişik geldi bana çok kısa kesmiş biraz daha detaylandırsa iyi olurdu. Onun dışında seks sahneleri iyi değildi.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

bitsingitsin

İncelemelere aldanıp oyunu denedim fakat ne hikayesi ne de sahneleri beni tatmin etmedi, hatta o kadar kötü geldi ki bitiremedim bile. Belki bundan on yıl önce iyi gelebilirdi.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

M1903

Arkadaşlar 1 2 3. Bölümler bu oyunun içinde mi yoksa başka yerden mi indirmem gerekiyor cevap verirseniz çok makbule geçer teşekkür ederim herkese iyi oyunlar -Evet kardeşim içinde.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Oyun çok güzel kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Hikaye - güzel Animasyon (Render) - güzel Karakter tasarımları - güzel Müzikler - güzel Ayrıca Vincent'in, Cenk hocaya benzemesi, oyunu çok daha samimi ve oynanılabilir yapıyor. :D

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

BOURBIER

Oyun cok güzel fene sarıyor, karakterler 10 numara ama yapımcı erken final vermiş ve basit.. Umarım ayni karakterlerle başka bir oyun çıkarir cok güzel olur

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.