×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Treasure of Nadia Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Treasure of Nadia Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Treasure%20of%20Nadia%20%28Final%20-%20v1.0117%29-108246.png

Treasure of Nadia, Lust Epidemic'in devamıdır. Treasure of Nadia'da, yakın zamanda vefat etmiş babasının yerine geçmeye ve ünlü bir hazine avcısı olmaya çalışan genç bir erkeği kontrol edersiniz. Bu yolculuk sırasında tam olarak 12 farklı kadın yol arkadaşıyla tanışacaksınız!

Oyunun mobil sürümünde envanteri/menüyü açabilmek için ekrana iki parmağınızla bir kere basın.


 

Yayın Tarihi: 03.10.2023
Güncelleme: 05.12.2023
PC Boyutu: 7.64 GB Android Boyutu: 2.59 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Alperenrzmn

Link yenilemeniz mümkün mü acaba? Google drive linkleri çalışmıyor maalesef, çok fazla indirilmiş vs. şeyler diyor. Megada indirme yarısında kalıyor, yapılacak bir şey varsa ve yapabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Draukerian0

NLT nin oldukça kaliteli bir oyunudur. Nlt nin önceki oyunu lust epidemic in sonrasında geçmektedir. Sadece karakterlerle ilişkiye girdiğiniz oyunlardan sıkıldıysanız kesinlikle oynayın. İlişki kurmanın yanı sıra hikayenin ilerlemesi için görevler yaptığınız ve bunu yaparken hikayenin içine sürüklendiğiniz bir oyundur. Grafikleri, animasyonu ve ses efektleri de oldukça kalitelidir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Arukas

Oyunun hikayesi çok çok iyi oyunu oynadıkça hikayesi daha da merak uyandırıyor finali yaklaştığı zaman acaba ne olacak ne bitecek merakı sarıyor. Oyuna puanım 9/10

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

azaza

İndiremiyorum linklerde sıkıntı var mega da kota yetmiyor diyor Lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler hocam ne yapmalıyım saygılarımla selamlıyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

thearwen

Bu oyunu oynadıktan sonra bir daha başka oyun size zevk vermiyor arkadaşlar. çift karakter bugunda kalan arkadaşlar evden kendinize bitki almayın hikayeyi atlıyor oyun ve buga giriyorsunuz haberiniz olsun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.