Vis Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Vis Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Vis%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v1.5-164019.jpg

Temelleri yeni atılan Colonia krallığını yöneten ailenin prensisin. Kral, yani baban, krallığı ve krallık içinde yer alan bütün derebeylerini bir birine sımsıkı bağlamış, oldukça güçlü bir kral. Öyle ki kanının son damlasına kadar bile krallığı elinde tutacak seviyede bir kral. Rahat bile ölemeyeceğin bir krallığın yükünü omuzlarında taşırken bilinen ve bilinmeyen dünyanın ötesinde destansı bir maceraya atıl. Yapacağın her seçimin Colonia krallığı üzerinde büyük bir etkisi olacak. İmparatorluğun yükselmesi ve genişlemesi de, çöküşünü yaşaması da senin ellerinde.
Akıllıca seçimler yap. Öldür, harca, köleleştir ve yönet.​

Yayın Tarihi: 10.09.2022
Güncelleme: 13.09.2022
PC Boyutu: 4.70 GB Android Boyutu: 562 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Olric

Gerçekten güzel bi oyun. Sanki gerçekten yaşıyormuşsunuz gibi. Oyunda sadece cinsellik yok farklı farklı duyguları sanki film izliyormuş gibi yaşıyorsunuz.Daha nasıl öveceğimi bilemedim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.