Yesterdays Crossroads Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Yesterdays Crossroads Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Yesterdays%20Crossroads%20%28v0.3.1%29-683525.jpg

Yesterday's Crossroads, üniversiteden yeni mezun olmuş ve yetişkinlik sorumluluklarına yeni adım atmış bir gencin kendini akıl almaz bir durumla baş etmek ve ilerlemek zorunda bulmasını anlatıyor.
 

Giriş bölümü, mezun olduktan sonra burada yaşayan ve çalışan sevimli Güney Koreli değişim öğrencisi Kim'i tanıtarak her şeyin nasıl başladığını anlatacak.
Her şey iyi ve güzel görünmektedir, ta ki büyük bir vahiy her şeyi değiştirene kadar.
Bölüm 1, Kim'in ülkesine dönmesinden bir yıl sonra başlıyor, kendinizi içine soktuğunuz o duygusal araftan çıkmanın, dışarı çıkmanın ve yeniden yaşamaya başlamanın zamanı gelmiştir. Uzun süreli bir ilişkinin aniden bitmesi zorluklarla doludur ve ayağa kalkıp devam etmek mi yoksa yerde kalmak mı istediğinize karar vermek size kalmıştır.
Hayat göründüğü kadar basit değildir ve hayatın yolunuza çıkaracağı kavşakları takip etmek size, yani oyuncuya bağlı olacaktır.

Yayın Tarihi: 15.05.2024
Güncelleme: 20.06.2024
PC Boyutu: 3 GB Android Boyutu: 425 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
doqu77

oyundaki hikaye sizi içine çekiyor cinsel sahneler biraz az ama gelecek güncelleme ile daha iyi olacağını düşünüyorum umarım bir an önce yeni güncelleme gelir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Reis44TR

oyun gerçekten baya güzel konusu olsun ilerleyişi olsun ama maalesef tek bir sıkıntısı var erken bitti oyuna en kısa sürede bir güncelleme ama büyük bir güncelleme gelmesi gerek bide maalesef çoğu oyunun final sahnesi yok hep yarım yarım oynuyoruz...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

askr

Konu farklı karakterler ve kişilikler güzel işlenmiş ve duygusal baskı nedeniyle hiç bir kıza yönelemiyorum:) ancak bir kötü yanı tam bir türk filimi ana karaktere ilgi duyan bütün bayanlar bir şekilde birbiriyle bağlantılı bu biraz beni rahatsız etti.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

mrtblt34

Bence çok güzel bir oyun hikaye bakımından ve karakterler bakımında olması gereken kriterlere sahip bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilir ve tavsiye ederim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Her şey bir yana, hikayesi bambaşka bir deneyim. Kesinlikle oynayın pişman olmayacağınıza kalıbımı basarım. Böyle duygu dolu bir hissiyat yaşatan başka oyun var mı ? bir belki iki. Bunlardan bir tanesi Summers gone idi. Atmosfer, duygu, müzikler, karakter tasarımları, bambaşka bir deneyim sunuyor. Hikayelere önem veriyorsanız, sizi derinden etkileyeceğine eminim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.