Zombies Retreat Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Zombies Retreat Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir

Zombies Retreat Full Oynanış Rehberi

Türkçe Oyun Rehberi - 08 Nisan 2024

Zombies Retreat (v1.2.0) oyununu Türkçe olarak oynarken karşılaşacağınız ve ilerleme kat edemediğiniz noktalarda konu içerisinde yer alan rehberi...

/static/media/topic/images/Zombies%20Retreat%20%28v1.2.0%29-976304.jpg
/static/media/topic/images/Zombies%20Retreat%20%28v1.2.0%29-14297.jpg

Zombie's Retreat'a hoş geldiniz! Zomi Ormanı'nın kalbinde yer alan yemyeşil bir tatil köyü: Muhteşem manzaraları ve zengin tarihiyle tanınan bir bölge. Uzaklaşmak için bir yer mi arıyorsunuz? Camp Zomi'nin kamp alanı eğlenceli aktivitelerle dolu! Zomi Gölü'nün serin sularına dalın, Rec Center'da arkadaşlarınızla takılın veya güzel patikalarımızda serinletici bir yürüyüşe çıkın.

Zombie's Retreat, genç bir adamın yaz kampı inzivasına çekilmesini konu alan bir aksiyon RPG. Bir bağ kurma deneyimi olması amaçlanan şey, ani bir şeytani salgının kampa yayılmasıyla korkunç bir şekilde tersine döner. Bu yeni bulunan tehdidi çevreleyen çok 'garip' koşullarla, tek parça halinde kaçmaya çalışırken hayatta kalan herkesi kurtarmak oyuncuya kalmıştır!

Bulmacaları çözün, zombileri öldürün ve en önemlisi hayatta kalanları koruyun!

Yayın Tarihi: 08.04.2024
Güncelleme: 01.06.2024
PC Boyutu: 890 MB Android Boyutu: 1 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Mist ve treasure of nadia karışımı bişi yapmışlar ama... Bana soracak olursanız, muadillerine göre kötü bir oyun. Sebebi de animasyonlarının kötü olması. Gidiyorsun abi bir kadınla sahne görücen diye görev yapıyorsun, konuştuğun kadın güzel çizilmiş onda sorun yok ama, görevi bitirip sahneye bir geliyorsun ki, aman tanrım, bu ne ? 30 fps animasyon çizmiş yapımcı. daha hızlı diye 2 tane seçenek çıkıyor, 3. boşal oluyor, anca o 3. sekansta animasyon düzeliyor, bir de bütün bir karakter ile bir pozisyonda sahne görüyorsun. Atıyorum "A" karakteri ile doggie görüyorsan, o "A" karakterinde reverse cg göremiyorsun. Kıyafet (kostüm) konsepti güzel, ama ne bileyim benim içime sinmedi oyun. Ama meraklısına hoş geleceğine eminim, berbat bir oyun değil yani, 3-5 tane eksiği var. (bana göre)

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

sardossun

Harika oyun, 2D oyunlar seviyorsanız kaçırmayın derim. Çizimleri ve hikayesi benim için oldukça yeterli. Karakterlerde oldukça hoş. Denemenizi tavsiye ederim. Ellerinize sağlık.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Sn4p1k

oyun klavye ayarı yapılmıyor hata veriryor yardımcı olur musunuzu bir de ateş etem hangisiyle oda gözükmüyor oyunu hikayesi güzel ama beğendim ....

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Koomi

Oynadım bitirdim çok güzel oyun çevirmişsiniz teşekkur ederim. Eglenceli oyun. Boyle oyunlar daha cok gelirse tadindan yenmez. Zombies retreat 2 cikmis onuda eklerseniz cok mutlu olurum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

oyun daha geliştirilmesi gereken bir oyun. sürükleyici ama animasyon ve çeşitlilik konusunda eksik bir oyun olmuş. oynarsanız bir şey kaybetmezsiniz ama kazancınız da olmaz. fikir olarak gayet güzel fakat final yapmasına rağmen eksik bir oyun olduğunu hissettiriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.