Acquainted Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Acquainted Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Acquainted%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-84400.png

Günlük üniversite hayatının olağan zorluklarıyla boğuşmak bazen zor ama eğlenceliydi. En azından Lewis (Ana Karakter) böyle düşünüyordu... Ta ki, kız arkadaşı ondan ayrılana ve yapışkan kız kardeşi onunla aynı üniversiteye gelene kadar, o hala toparlanmaya ve ayrılıktan kurtulmaya çalışırken, tüm bunları halletmek ve derslere ayak uydurmak mümkün olabilirdi, ama bu durum rüyalarında gördüğü gizemli bir kız ortaya çıktığında değişti. Acquainted, gizem, romantizm, yolsuzluk ve hikaye anlatımı etrafında dönen epizodik bir yetişkin görsel romanıdır.Yayın Tarihi: 22.10.2022
Güncelleme: 27.11.2022
PC Boyutu: 1.40 GB Android Boyutu: 196 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Iskender

Grafik konusunda seçici birisi olarak renderlar mükemmel ayrıca hikaye çok ilgi çekici başladı ve çok kısa sürede beni içine çekmeyi başardı ama ne yazık ki hevesim kursağımda kaldı. Oyun şu an için gerçekten çook kısa ama tamamlandığında gerçekten üst düzey bir iş çıkacağına eminim. Sabırsızlıkla beklemekteyim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.