×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

The Hellcat Lounge Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

The Hellcat Lounge Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/%20The%20Hellcat%20Lounge%20%28v0.10%29-212137.jpg

Hayatın birçok yolu vardır, kaybolmak kolaydır. Noah (Baş Karakter) şanslıydı ama çıktığı yoldan memnundu. Kendilerini yirmi üç yaşında bulabilen pek yoktur ama o bulduğundan emindi. Ancak hayatın akışına göre işler değişir ve birden kendini hiç görmediği bir yola itilmiş olarak bulur. Ancak bazen beklenmedik bir olay iyi bir şeye sebep olabilir. Artık gecelerini bara gidip arkadaşlarıyla bağ kurarak ve çaylak çetesini yerden kaldırmaya çalışarak geçiriyor. ve alkol, uyuşturucu, seks ve Rock and Roll ile dolu dünyayı keşfetmek. Şöhret ve servet bulacak mı? Yoksa karanlıkta mı kalacak? Gerçek aşkı deneyimlemek mi yoksa hedonist şehvetle kendinizi şımartmak mı? Ne olursa olsun, hepsini The Hellcat Lounge'un kapılarının arkasında bulabilirsiniz.​​​

Yayın Tarihi: 25.10.2022
Güncelleme: 14.06.2024
PC Boyutu: 2.02 GB Android Boyutu: 500 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Hikayesi, renderları, animasyonları çok güzel. Ama elbet bu oyunun da büyük kusuru var. Yapımcısı çok mıy mıy. Yanlış hatırlamıyorsam eğer bundan önceki sürüm 2023'ün başlarında çıkmıştı. Başları diyorum yani muhtemelen 1 yılı geçti. Buna rağmen eklenen sahne 3 ya da 4 Eski sürümde kaç sahne vardı tam hatırlamıyorum. En son kız evimize geliyordu ve sürüm orada bitiyordu. Güncel sürümde de fark edeceksiniz ki hala hikaye de bir ilerleme yok. Bana kalırsa yapımcı hikayeyi tıkamaya başladı. Açıkcası oyun için ümitlerim azalmaya başladı. Bana kalırsa 3-5 sürüm sonrası oynamaya başlayın.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Dencnk2

Uzun zaman sonra bir yetişkin içerikli görsel romanda hikayeyi merak ediyorum. Aslında çok büyük bi hikayesi yok ama karakterler üzerinden hikayeyi iyi verebilmişler. Renderlar meh işte animasyonları blender üzerinden yapmışlar gibi duruyor o yüzden baya iyi hissettiriyorlar. Bu yüzden oyuna puanım 7/10.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

blackman1478

hikaye ve render gayet güzel oyun içine sürüklüyor fakat tam da yerinde bitti güncelleme gelmesi gerek. Haricinde oyun efsane olmuş. ekstra olarak hikayede kontrol sizde yani hikaye size bağlı

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Sparow15

Oyun baya iyi görüntü kalitesi filan efsane kesinlikle oynayın. güncelleme yapılması gereken bir oyun sitede oynadığım oyunlar için de ilk 3 e girer..

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

umarım türkçesini güncellersiniz 3.01 sürümü çıkmış baya hikaye eklenmiştir diye düşünüyorum çok güzeldi bence kesinlikle deneyin .underrated yapımlardan biri.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.