×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Bite: Season One Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Bite: Season One Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Bite:%20Season%20One%20%28v0.5.8%20B%C3%B6l%C3%BCm%206%20Part%202%29-857106.jpg

"Bu hikaye, kendi kendine yetinmek için bir fast-food restoranında yarı zamanlı bir işte çalışarak üniversite ücretlerini ödeyen sıkıcı bir hayatı olan bir çocuk hakkında. Ta ki bir ısırık hayatını sonsuza dek değiştirene kadar.

Bu oyunda çeşitli yaratıklarla, cadılarla, kurtlarla, avcılarla ve çeşitli vampir türleriyle karşılaşacaksınız. Isırığı atlatabilecek misiniz? Isırığı atlatsanız bile içgüdülerinizi kontrol edebilecek ve bu en tehlikeli dünyada hayatta kalabilecek misiniz?"


Yayın Tarihi: 21.06.2023
Güncelleme: 11.07.2023
PC Boyutu: 1.86 GB Android Boyutu: 421 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Jiang Bai

Bu eser de emeği geçen herkesin eline sağlık. Akıcılığı ve bağlayıcılığı çok keyifliydi, karakterleri çok iyi özellikle Liza ile olan bağ çok hoşuma gitti. Umarım devamı aynı kalitede hatta daha iyi bir şekilde en kısa süre de yayınlanır, tabi hala davamı için çalışmalar varsa

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Melikk

Oyun çok güzel şahsen çok sevdim umarım yeni bölüm gelir dört gözle bekliyorum nezaman gelicek acaba keşke daha hızlı gelse niye yazma sınırı varki çok saçma

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.