×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Love Honor Betray Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Love Honor Betray Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Love%20Honor%20Betray%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%206%29-915903.jpg

Hikaye, kurgusal Rockingham kasabasındaki büyük bir hastanede hemşire olarak çalışan 24 yaşındaki Lacey Williamson hakkında. Lacey bir gün çalışırken bir skandala karışır ve sapkın bir şantajcının hedefi olur. Lacey'nin ne kadar ileri gidebileceği ve kiminle gidebileceği size kalmış.
Lacey, 32 yaşındaki Ashton ile evlidir ve hastanede Cerrahi Direktörü olmak için çok başarılı bir cerrahtır. İşi onu çok meşgul ediyor ve Lacey'nin hayal kırıklığına uğramasına neden olacak şekilde sık sık evden uzaklaşıyor.
Birçok yan karakter var ve Lacey ile ilişkilerinin nasıl ilerleyeceği size kalmış.


Yayın Tarihi: 23.06.2023
Güncelleme: 01.04.2024
PC Boyutu: 790 MB Android Boyutu: 266 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
bendebilmiyom

Son güncelleme o kadar boş ki yani. Çok daha fazlasını beklerdim. Bence RWA tarafında da son update in kaç dakika eklediği gibi bir bilgi olsa süper olabilir. Emeğinize sağlık👍

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

45can45

Hikaye güzel sahneler kaliteli ama daha fazla seçim şansı verilmeli bence tavsiye ederim, fakat son güncellemede bölüm çok kısa olmuş fragman gibi. Devamını bekliyoruz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.