×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Broken Promises Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Broken Promises Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Broken%20Promises%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-149138.jpg

Jack Bates olarak görev alıyorsunuz, suç örgütüne sızarak faaliyetlerine son vermek amacıyla gizli gönderilen bir dedektifsiniz. İşler karmaşık hale gelirken, kayıp arkadaşı ve hayalet geçmişi tekrar hayatına geri döner. Yeni arkadaşlar ve yeni düşmanlar edinirken, kaynaklarınızı kullanmak, zor seçimler yapmak ve sözlerinizi tutmaya çalışmak size bağlıdır.


Yayın Tarihi: 05.06.2023
Güncelleme: 25.04.2024
PC Boyutu: 3.22 GB Android Boyutu: 603 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Potansiyelini boşa harcayan bir oyun. Hikayesi şuan ki sürümde bilinmezlik olduğu için merak uyandırıcı. Animasyonlar orta-iyi, karakter tasarımı ise iyi. İlk defa deneyim edecekseniz, oynamaktan zarar gelmez, denemenizi tavsiye ederim ama herkesin dediği gibi, yenilenmiş olmasına rağmen, bu kadar emeğin karşılığında ortaya bir şaheser çıkmamış.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Rita

Güzel bir hikayesi var fakat tek sorunu yapımcı oyunu yenilemesine rağmen renderler idare eder ve gelen güncellemelerin uzunluğu. Yinede kesinlikle tavsiye edeceğim oyunlardan biridir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dencnk2

Yapımcısı oyunu 2 kere yeniledi. Oyun ona rağmen düzgün bir hal alamadı. Renderları vasat, hikaye vasat, diyaloglar vasat. Çoğu şeyin düzeltilmesi gerekiyor. Belki de 1 kere daha yenileme gerekiyor. Oyuna puanım 3/10.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Merfia

Sağolasın oyun sayesinde 20 yıl sonra türevi öğrendim Mükemmel hikaye Mükemmel görseller kesinlikle oynamanız tavsiye ederim Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

TheElDrago1

hocam öncekiyle aynı yerdemi bitti banamı öyle geldi anlamadım yeni birşey yok bendemi bi hata oldu normal şekilde yükledim bi bilgisi olan yazabilirmi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.