×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Going Rogue Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Going Rogue Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Going%20Rogue%20%28Final%29-858863.jpg

Başkarakter polis akademisinden mezun olur ve koşulların baskısı altında, bir çete içine sızmak için gizli çalışmaya razı olmak zorunda kalır. Hikayenin gelişimini ve diğer karakterlerin hayatlarını belirleyecek zor kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Güvenilirliğinizi mafyaya kanıtlamak için silahsız bir uyuşturucu satıcısını öldürmek mi? Kendinizi tehlikeye atarak polise bilgi sızdırmak mı? Eski ortağınızın hayatından kaybolmak mı, yoksa ona iyi olduğunuzu bildirmek mi? Ve ciddi kararlar vermek arasında biraz rahatlamanız için oyunda üç ana romantik seçenek bulunuyor.


Yayın Tarihi: 27.05.2023
Güncelleme: 17.06.2023
PC Boyutu: 1.24 GB Android Boyutu: 1.19 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
GusFring

muazzam bir hikayesi var. sadece sahneler için oynayacaksanız hiç oynamayın. grafikleri de oldukça iyi, oyunun sonunu tahmin edememek oldukça iyi olmuş

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

Bazı mafya oyunları sarmıyor ama bu kesinlikle çok iyiydi.Normalde oyunlarda her rotayı yaparım ama bu oyun da polis kız rotası dışında hiç bir rotayı oynamadım okadar iyiydi yani.Ama diğer kız rotalarınıda oynanmalı bir ara bende diğer kız rotalarınıda oynayacağım.Kesinlikle deneyin.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mesicr

gayet kaliteli bir oyun hikayesi ve grafiklerinden tutun karakter dizaynlarına kadar iyi hazırlanmış ve yarım bırakılmamış bir oyun denemenizi kesinlikle öneririm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.