×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Deliverance Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Deliverance Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Deliverance%20%28Final%29-487984.jpg

Ana karakter, bütün hayatını polis dedektifi olarak çalışarak geçirdi. Suçları çözme yeteneği, her gizemi çözme becerisi ve en zeki suçluları bile yakalama ünü ile tanınır, ancak şeyler çok yakında değişmeye başlayacak. İşte hikaye burada başlıyor. Bir hata geleceğinizi belirleyebilir mi? Gerçekten geçmişinizden kaçabilir misiniz, yoksa bir noktada sizi hayalet gibi geri dönmeye mahkum edecek mi? Ya da belki de... şimdiye kadar verdiğiniz her karar aslında sizin değilmiş gibi mi? Belki de sadece gelecek için kullanılan bir piyonunuzsunuzdur?


Yayın Tarihi: 01.09.2023
Güncelleme: 03.11.2023
PC Boyutu: 4.00 GB Android Boyutu: 1.63 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Kekwoxx

Mcnin eşi ve akranları arasındaki iletişim ve mizah seviyesi çok iyi. Renderlar iyi animasyonlar iyi, hikaye ise ortalamanın üstü. Oyun kusursuza yakın fakat(bence) tek sorun, karakterin sıradan bir insan olarak, büyülü düşmanlara karşı fazla yetersiz kalması. Her seferinde dünyayı gücü ya da aklı kurtaran mc den sonra, büyülü yaratıklara karşı elinde tabanca tutan bir mc biraz üzücü bence. Her şey bir yana oyunun mizahi yönü için bile oynanır. Sonlara doğru işler çığrından çıkıyor ama, mizah da bir yere kadar değil mi ?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Reis2534

Acilen Sanguis Regisle aşk rotasını nasıl oluştururum biri söyleyebilirmi Aşık oldum hatuna 😀Sonlara doğru sanguise odaklan aşk rotası kapanır şeklinde tek seçenek çıkıyor mecburen basmak zorunda kalıyorum Sanguisle yatmam lazımmm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

blackbatsy

Oyun gayet güzel. Hikaye olarak değişik ve gerçekten ne olucağını merak ettiğim bir oyun oldu. Sarah gibi bir güzellik var. Karakterler ve sahneler iyi uzun zaman sonra zevkle oynadığım bir oyun oldu. öneririm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

masquerade

Oyundaki gidişatınıza göre farklı sonuçları olan bir oyun tavsiye ederim. Sahneleri de çok güzeldir. Benim sevmediğim tek yanı ben biraz oyunlarda kızı elde etme sürecini seviyorum ama oyunun başında direk bir sevgilimiz vardı ve ben o kız hazır olarak geldiği için onu hiç sevemedim hep ondan uzak durdum onunla olan sahneleri istemiyordum bide biraz doğaüstü bir hikayesi var bunu da düşünün.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.