×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Demon Deals Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Demon Deals Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Demon%20Deals%20%28v0.5%29-753893.png

Genç bir adam yeni bir daireye taşınır, bir ritüel çizimi keşfeder ve bir Şeytan kadın ile anlaşma yaparak yeni fiziksel... araçlar ve yetenekler kazanır, karşılığında ölümlü ruhunu kaybetme ihtimaliyle!


Yayın Tarihi: 08.09.2023
Güncelleme: 06.11.2023
PC Boyutu: 1.43 GB Android Boyutu: 214 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Darkness20ae

oyun güzel bir oyun 2 gün önce ingilizce bitirdim Türkçesinin olmasindan haberimin olmaması cok kötü olmuş.her kese tavsiye ederim.ingilizcesinde her hangi bug veya sorunla karşılaşmadım

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Fmsoyunda

Oyun siyah ekranda kalıyor bu normal mi açılma süresi ne kadar ? Uzun bir süre bekledim ama siyah ekranda kaldı ne kadar beklemek lazım yada bende mi çalışmıyor acaba

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ucansolucan

Oyun 2d olarak aşırı ve kendini bağlıyor, çizim olsun hikaye olsun enteresan ve iyi.Akıcı şekilde oynıyabilirsiniz. Benzeri bir oyun olduğunu düşünmüyorum, belkide bundan ötürüdür. Oyunun yeni sürümü çıkmış, kısa sürede güncellenmesini bekliyoruz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Stepne

Oyun gayet güzel fakat bazı görevleri bitirmeme rağmen yenisi gelmiyor ve eski göre kalıyor. Kıyafet dükkanından 3 kere spor kıyafeti almama rağmen görevi hiç bir türlü kabul etmiyor. (Belki oyunda oralar daha eklenmemiş de olabilir bilmiyorum.)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

dreasbatu

Devamını beklediğim bir oyun. Beni baya sardı ve hiç yorum göremediğim için üzülüp bu yorumu yazıyorum. Önerebilirim bu oyunu çok rahat bir şekilde, teşekkürler.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.