×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Dirty Texts - New Intern Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Dirty Texts - New Intern Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Dirty%20Texts%20-%20New%20Intern%20%28v1.0%29-762377.jpg

"Dirty Texts" serisinin bir parçası. "New Intern"de Hookstone Pazarlama Ltd'nin CEO'su olan bir adamın rolünü oynuyorsunuz, ulkenin en önemli pazarlama şirketlerinden biri. Oyun, yeni bir çalışan olan Sophie'nin stajyer olarak pozisyon almasıyla başlar. Sophie'yi şirket için başarılı ve üretken bir varlık haline getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Başarılı olabilecek misiniz?

Sophie, yeni başladığı bir pazarlama şirketi için stajyer olarak çalışmaya başlayan zeki bir kızdır. Onu yeterince takdir etmeyen bir adamla nispeten tek taraflı bir ilişkisi vardır. Siz, onun profesyonel olarak başarılı olmasına yardımcı olması için ihtiyaç duyduğu mentorü bulacak mı, yoksa sizin gerçekten de hayallerinin adamı olduğunuzu mu keşfedecek? Yine de belki de o kadar çok size aşık olur ki, tüm karanlık isteklerinizi yerine getirmeye istekli olur.


Yayın Tarihi: 12.09.2023
Güncelleme: 06.11.2023
PC Boyutu: 113 MB Android Boyutu: 63 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.