STWA: Unbroken Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

STWA: Unbroken Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Something%20to%20Write%20About:%20Unbroken%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%205%29-703952.jpg

Savaşçılık her zaman Valentine'ın kanındaydı. Küçük sokak kavgalarından başlayarak, Ranger okulu ve sonunda 5. Özel Kuvvetler Grubu'na kadar yolunu bulduğuna inanmıştı. Yıllar sonra, kendini Londra'nın göbeğinde bulurken, Karma Dövüş Sanatları dünyasındaki rekabetçi bir yol çiziyordu. Tüm o yıllar önce hayal ettiği yaşam değildi belki, ama yine de rahattı. Aniden bir trajedi onu genç bir kadının dünyanın geri kalanıyla bağlantısı olan tek kişi bıraktığında, uzun zamandır geride bıraktığı bir rolün içine itildiğini fark eder. Profesyonel sporun tehlikeli dünyasında yolunu bulabilir mi, kendisini ve çevresindekileri güvende ve akıllı tutabilir mi? Yoksa etrafındaki baskıya sonunda boyun mu eğecek ve kırılacak?

Yaptığınız seçimler sadece kendinizi etkilemeyecek, etrafınızdaki herkesi etkileyecek, dikkatlice seçin.


Yayın Tarihi: 18.09.2023
Güncelleme: 17.04.2024
PC Boyutu: 8.11 GB Android Boyutu: 930 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
S27N

Bazı replikler gereksiz uzun olup baysa da hikaye olarak ve karakter çeşitliliği bakımından güzel bir oyun. Açıkçası beni içine çekti umarım güncelleme gelmeye devam edilir gerçekten devamını merakla bekliyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

askr

çok beğendiğim bir oyun aslında otomatikte oynayın çünkü beden dili ve mimikler çok iyi kullanılmış gerçeklik hissini artıran bir etki yaratmış. oynarken mimiklere dikkat etmenizi öneririm.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Selhas9

aslında oyun fena değil fakat yapımcı gereksiz yere yada render tasarrufu için aşırı boş repliklerle sadece aynı sahneler birbiri arkası kullanılımış beni sarmadı ilk bi kaç cümleden sonra hızlı sarmayı kullandım sonrası da çöp oldu gitti

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

im6garbage

gereksiz ve uzun replikleri var oyun bazen acayip sıkabiliyo grafikler fena değil karakter hikayeleri felan bence çok guzel ama oyun biraz yarıda kalıyo genede oynamaya değer

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.