×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Far Off Friends Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Far Off Friends Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Far%20Off%20Friends%20%28v0.4%29-491045.png

Kanserle savaşan babanız yakın bir zamanda vefat etti. Annenizden ise hiçbir zaman haberiniz olmadı. Vasiyet töreni sırasında ortaya çıkan birden fazla varis olduğunu öğrendiğinizde kafanız karıştı. Okulu yeni bitirdiniz ve uzun bir tatilin tadını çıkartmaya hazırdınız. Üniversiteye başlamadan önce en iyi arkadaşınla planın babanın çektiği acıdan zihnini iyileştirmekti. Fakat vasiyet şartlarını merak ederek, diğer mirasçıların kimler olduğunu öğrenmek için bir seyahate çıkmaya karar verdiniz. Ama bu kadar iyi bir yere varacağını sen de beklemiyordun. Sonunda ev diyebileceğin bir yerde misin?


Yayın Tarihi: 26.03.2023
Güncelleme: 06.04.2024
PC Boyutu: 2.32 GB Android Boyutu: 613 MB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
herkul975

oyunun sokak sahnesinden sonrası gelecek mi ? devamı ne zaman gelir lütfen bilgilendirir misiniz ? oyun akışı ve kullanımı çok hoşuma gitti ve devamının gelmesini seri bile olabilmesini isterim .

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.