Sexverse Türkçe Adult Oyunu

UYARI Bu oyun, yetişkinlere hitap etmektedir ve 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygundur. Oyun, ağır temalar, şiddet, sert dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik unsurlar barındırabilir. Bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız bu tür içerikler için uygun değilse, lütfen bu oyunu indirmeyin.

Sexverse Adult Oyununu Oynayın

Ücretsiz Oynanabilir
/static/media/topic/images/Sexverse%20%28v0.5%29-459076.jpg

"Sexverse" olarak adlandırılan oyunun arkasındaki ana fikir büyük ve popüler video oyunlarının bir parodisidir. Yetişkin oyun konsolu gibi düşünülebilir. Oyunun içerisinde farklı senaryolarda ve farklı akışa sahip birçok oyuna değiniliyor. (Cyberpunk, Mass Effect vb.) Oyunun gelişimi devam ettikçe her zaman yeni oyunlar ve karakterler eklenebilir..

(NTR seçeneği opsiyoneldir.)


Yayın Tarihi: 26.03.2023
Güncelleme: 17.04.2023
PC Boyutu: 1.38 GB Android Boyutu: 1.38 GB
Giriş yaparak inceleme belirtebilirsiniz.
Melih299

Oyunu daha oynamadım ama Masseffect 2 den bir kadın karakter var merak ettim :D Hadi bakalım serüvene başlayalım. Daha oynamadan oyunu önerdim. Oynanış süresi kısa gibi ama bakalım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

kara08

Oyun harika ötesi daha fazla oyun ve daha fazla oynanabilir karakter bekliyorum. Lütfen bu yorumu dikkate alın ve güncelleyin lütfen! Özellikle The Walking Dead falan çok merak ediyorum! En kısa sürede bekliyorum! Bu oyundan umudum var!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

crossfire010

sevdiğimiz oyunların hikayeleri var fakat güncelleme gelmiyor neden artık güncelleme gelmiyor diğer oyunları merak ediyorum gelse güzel olurdu en kısa sürede bekliyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.